Umów się na wizytę!

Układanie Jadłospisów

ukladanie jadlospisow

HEALTHREPAIR stawia na całkowicie indywidualne podejście do klienta. Przygotowany jadłospis nie jest schematem, a efektem szczegółowego wywiadu żywieniowego.

Jadłospis, który od nas otrzymujesz jest efektem Twoich preferencji żywieniowych.

Naszym celem nie jest wprowadzenie diety na chwilę tylko po to, żeby osiągnąć wymarzony efekt.

Naszym celem jest trwała zmiana nawyków żywieniowych!


Dzięki czemu efekty utrzymasz na dłużej, wystrzegniesz się efektu jo-jo, a przede wszystkim nauczysz się zdrowego i racjonalnego wyboru.

Dla kogo jest nasza oferta?

Układamy jadłospisy dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Dla osób z nadwagą, niedowagą lub takich, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać.

Osobom, które z powodów zdrowotnych muszą przestrzegać określonej diety: – cukrzyca typu II, insulinooporność, – choroby układu pokarmowego, – choroby układu krążenia, niedokrwistość, – osteoporoza, – zaburzenia hormonalne i choroby tarczycy, – choroby autoimmunologiczne typu: AZS, Hashimoto, stwardnienie rozsiane, – łuszczyca, AZS, – depresja, migrena, – alergie i nietolerancje pokarmowe.

Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc: – kobietom będącym w ciąży oraz po porodzie, – karmiącym mamom, – parom starającym się o dziecko – we wspomaganiu płodności

Co od Nas Otrzymasz?

  • Indywidualny jadłospis na bazie Twoich preferencji smakowych i trybu dnia,
  • Dokładną listę zakupów całego jadłospisu,
  • Dokładne przepisy na smaczne i proste potrawy znajdujące się w dicie z uwzględnieniem listy składników, sposobu przygotowania, dokładnych miar i gramatur domowych,
  • Szczegółowe zalecenia żywieniowe,
  • Listę badań laboratoryjnych do wykonania,
  • Stały kontakt i wsparcie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Close Menu