Umów się na wizytę!

Konsultacje Dietetyczne Dla Dzieci

żywienie dzieci

HEALTHREPAIR reprezentuje w 100% indywidualne podejście do każdego klienta, nawet tego najmłodszego!

Nasz zespół współpracuje z rodzicami dzieci i młodzieży.
Po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu  żywieniowego i dokonanej analizie stanu odżywienia dziecka możemy wskazać mocne i słabe strony w odżywianiu oraz co zrobić, żeby dziecko rozwijało się prawidłowo.


Wykonamy analizę produktów pod kątem ich szkodliwości dla zdrowia dziecka, dokładną analizę Piramidy Żywieniowej oraz zaproponujemy zmiany w sposobie żywienia.

Podkreślamy, że bardzo istotne w żywieniu i edukacji dzieci jest zaangażowanie i świadomość rodziców!

Jak przygotować się do wizyty?

  1. Przed zaplanowaną wizytą postaraj się spisać ilość i skład zjedzonych w ostatnich dniach posiłków (minimum dwa dni powszednie oraz jeden dzień weekendowy/wolny od szkoły). Taki dzienniczek żywieniowy pozwoli Nam przeanalizować dotychczasowy sposób odżywiania oraz nawyki żywieniowe dziecka.
  2. Jeżeli posiadasz aktualne wyniki badania krwi (wykonane maksymalnie 6 miesięcy temu), pamiętaj zabrać je ze sobą! Często na podstawie wyników badań można zwiększyć skuteczność diety. Jeśli nie posiadasz aktualnych wyników badań – to żaden problem, wciąż możesz zgłosić się na wizytę, a badania w razie konieczności wykonać już podczas trwania diety.

Przebieg konsultacji – Konsultacja w gabinecie trwa do 60 minut – Przeprowadzimy szczegółowy wywiad, obejmujący sposób odżywiania, prowadzoną aktywność fizyczną i ogólny tryb życia – Przeanalizujemy wyniki i ewentualnie zalecimy zakres diagnostyki laboratoryjnej – Przeprowadzimy analizę składu ciała na profesjonalnym urządzeniu Tanita MC-780 (z tego badania wyłączone są kobiety w ciąży oraz osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca) – Ocenimy aktualny sposób żywienia i wskażemy błędy oraz przedstawimy podstawowy schemat komponowania posiłków

WAŻNE: NIE SPÓŹNIJ SIĘ NA WYZNACZONĄ WIZYTĘ!

W naszej poradni nie uzyskasz wskazówek, dotyczących diet 1000 kalorii czy też diet oczyszczających lub białkowych. Stawiamy w 100% na racjonalne odżywianie i racjonalną aktywność, które będą zgodne z Twoimi preferencjami. Działania te przyniosą oczekiwane rezultaty, bez ryzyka efektu jo-jo.

Diety przygotowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Czas oczekiwania – do 7 dni od pierwszej wizyty. Jadłospis dostosowany do trybu życia, stanu zdrowia i preferencji smakowych. Zawiera przepisy wykonania każdego dania. Diety przygotowywane są w oparciu o miary domowe (łyżki, szklanki) a nie gramaturę składników co znacząco ułatwia przygotowywanie posiłków.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Close Menu