Umów się na wizytę!

Konsultacje Dietetyczne

konsultacje dietetyczne

HEALTHREPAIR to w 100% indywidualne podejście do każdego klienta.

U nas nie otrzymasz diety z szuflady, nie pasującej do Twoich preferencji.
Przy układaniu jadłospisu pod uwagę bierzemy wszystkie najważniejsze aspekty: 
preferencje smakowe i kulinarne, tryb życia i stopień aktywności fizycznej, jednostki chorobowe.


Jesteśmy w stanie dokładnie określić, ile kalorii powinieneś spożywać w ciągu dnia, aby osiągnąć upragniony cel, dzięki czemu odchudzanie będzie skuteczne i bezpieczne, a nabieranie masy będzie dotyczyć faktycznie masy mięśniowej.

W czym i komu możemy pomóc?

Układamy jadłospisy dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Dla osób z nadwagą, niedowagą lub takich, którzy po prostu chcą się zdrowo odżywiać. Osobom, które z powodów zdrowotnych muszą przestrzegać określonej diety: – cukrzyca typu II (insulinooporność) – osteoporoza, – choroby układu pokarmowego, – choroby układu krążenia, niedokrwistość, – zaburzenia hormonalne i choroby tarczycy, – choroby autoimmunologiczne typu:  Hashimoto, choroba Crohna, – depresja, migrena, – alergie i nietolerancje pokarmowe. Dodatkowo jesteśmy w stanie pomóc: – kobietom będącym w ciąży oraz po porodzie, – karmiącym mamom, – parom starającym się o dziecko – we wspomaganiu płodności Jak przygotować się do wizyty?
  1. Przed zaplanowaną wizytą postaraj się spisać ilość i skład zjedzonych w ostatnich dniach posiłków (minimum dwa dni powszednie oraz jeden dzień weekendowy/wolny od pracy). Taki dzienniczek żywieniowy pozwoli Nam przeanalizować Twój dotychczasowy sposób odżywiania oraz nawyki żywieniowe.
  2. Jeżeli posiadasz aktualne wyniki badania krwi (wykonane maksymalnie 6 miesięcy temu), pamiętaj zabrać je ze sobą! Często na podstawie wyników badań można zwiększyć skuteczność diety. Jeśli nie posiadasz aktualnych wyników badań – to żaden problem, wciąż możesz zgłosić się na wizytę, a badania w razie konieczności wykonać już podczas trwania diety.
Przebieg konsultacji – Konsultacja w gabinecie trwa do 60 minut – Przeprowadzimy szczegółowy wywiad, obejmujący sposób odżywiania, prowadzoną aktywność fizyczną i ogólny tryb życia – Przeanalizujemy wyniki i ewentualnie zalecimy zakres diagnostyki laboratoryjnej – Przeprowadzimy analizę składu ciała na profesjonalnym urządzeniu Tanita MC-780 (z tego badania wyłączone są kobiety w ciąży oraz osoby z wszczepionym rozrusznikiem serca) – Ocenimy aktualny sposób żywienia i wskażemy błędy oraz przedstawimy podstawowy schemat komponowania posiłków WAŻNE: NIE SPÓŹNIJ SIĘ NA WYZNACZONĄ WIZYTĘ! W naszej poradni nie uzyskasz wskazówek, dotyczących diet 1000 kalorii czy też diet oczyszczających lub białkowych. Stawiamy w 100% na racjonalne odżywianie i racjonalną aktywność, które będą zgodne z Twoimi preferencjami. Działania te przyniosą oczekiwane rezultaty, bez ryzyka efektu jo-jo. Diety przygotowywane są indywidualnie dla każdego pacjenta. Czas oczekiwania – 7 dni od pierwszej wizyty. Jadłospis dostosowany do trybu życia, stanu zdrowia i preferencji smakowych. Zawiera przepisy wykonania każdego dania. Diety przygotowywane są w oparciu o miary domowe (łyżki, szklanki) a nie gramaturę składników co znacząco ułatwia przygotowywanie posiłków.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Close Menu